خدمات مهندسی2016-11-10T13:27:58+00:00

به سافت یار خوش آمدید

تیم فنی مهندسی سافت یار با همکاری دفاتر مهندسی طراحی ساختمان معماری، عمران، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برقی، شهرسازی و نقشه‌برداری با مجوز وزارت راه و شهرسازی زیر نظر سازمان نظام مهندسی استان فارس و بر اساس ضوابط و آیین‌نامه‌های موجود در موارد زیر فعالیت می‌کند

شبیه سازی پدیده ها و مسائل مختلف و بررسی و تحلیل آن ها به کمک نرم افزارهای حرفه ای مانند Abaqus، Matlab، Fluent، Catia، ANSYS، CFX و غیره توسط افراد مجرب که نمونه هایی از پروژه های صورت گرفته در این زمینه در بخش پروژه های انجام شده سایت ارائه شده است.
این تیم مهندسی آماده انجام پروژه‌های نرم‌افزاری پژوهشی و صنعتی در شاخه‌های مکانیک سیالات و جامدات، هوافضا، متالورژی، برق، عمران، معماری،طراحی شهری،نقشه‌برداری و زیر شاخه‌های مرتبط می‌باشد.
• آنالیزهای تحلیلی و عددی سازه، محاسبات زلزله، خاک‌و‌پی، محاسبات هیدرولیکی، هیدرودینامیکی و…
• مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای مجتمع‌های مسکونی، تجاری، اداری، خدماتی، درمانی، صنعتی، ویلا و…
• طراحی و محاسبه انواع ابنیه و مصنوعات حجمی: سازه‌های ساختمان، اسکله، سد ،پل، دکل، سوله، آشیانه و…
• طراحی ‌و اجرای سازه‌های نوین: بتنی، فلزی، پیچ‌و‌مهره، فضاکار،LSF، پس تنیده و…
• بازسازی و نوسازی ابنیه
• مشاوره، طراحی، بررسی و تأیید نقشه های ساختمانی، نظارت و اجرای ویلاها، مجتمع های آپارتمانی مسکونی، تجاری، اداری، درمانی، خدماتی، صنعتی و … با ارجاع به کمیسیون های مربوطه و اخذ مجوز های لازم
• طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فضاهای مسکونی به صورت تخصصی شامل نورپردازی کلیه فضاها، سقف کاذب، کابینت آشپزخانه، دکور، انواع کف پوش(سرامیک ، لمینت ، پارکت و …)، انواع دیوار پوش (انواع رنگ، کاغذ دیواری، دیوار کوب و …) سرویس‌های بهداشتی شامل حمام‌، سونا و جکوزی، پرده و مبلمان.
• طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی واحدهای خدماتی، تجاری و اداری شامل نمای بیرونی، لابی ورودی، کابینت، کمد، دکور، قفسه بندی، ویترین، انواع پارتیشن و مبلمان و . . .
• طراحی و اجرای غرفه‌های نمایشگاهی شامل نور پردازی، لایت باکس، کانتر، انباری، اتاق VIP ، طبقه و قفسه‌بندی.
• طراحی و اجرای محوطه و فضای سبز شامل طراحی پارکینگ، آلاچیق، باربیکیو، فضای بازی، انواع استخر، سونا و جکوزی، آبنما، طراحی و اجرای المان‌های مختلف، نور پردازی خارجی و داخلی با رعایت استانداردهای لوکس نوری با کمک نرم افزارهای تخصصی نورپردازی
• مشاوره در زمینه تأمین و چیدمان گل و گیاه و مبلمان فضای باز.
• مشاوره در زمینه کلیه موارد لازم در فاز ۲ ساخت از مرحله تخریب و گود برداری تا نازک‌کاری و تجهیزات نهایی شامل مصالح و متریال ساخت، محصولات دکوراتیو و تجهیزات مختلف مانند انواع عایق‌های صوتی- حرارتی و رطوبتی و تجهیزات داخلی و خارجی پروژه‌ها شامل سیستم‌های برودتی- حرارتی، انتخاب پروفیل و نوع درب و پنجره‌ها ، انتخاب و خرید مبلمان و . . .
• طراحی داخلی سنتی بر اساس دوره‌های مختلف معماری سنتی و آداب و رسوم فولکلوریک ایران با ادغام سازه‌ها (در، پنجره، طاق و ایوان، دالان، حیاط، باغچه، حوض، دیوار، ستون و . . .)، مصالح سنتی شامل آثار و اشیاء (انواع تابلو، فرش، پارچه، کاشی، ظروف، شیشه و . . . )، آجرچینی‌ها، گچ‌بری، چوب‌بری، نجاری، حکاکی، مجسمه‌ها، نمادها و . . . در طراحی.
لازم به ذکر است که کلیه طراحی‌های فوق چه در زمینه محاسبات و چه در زمینه نمایش با استفاده از نرم افزارهای تخصصی و پیشرفته مرتبط با هر موضوع انجام می‌شود. قبل از اجرا کلیه طرح‌ها به صورت دو بعدی و سه بعدی با ارائه نقشه‌های دقیق ساخت و دفترچه‌های طراحی لازم آماده شده و کلیه فضاها قبل از اجرا با متریال‌های واقعی و ابعاد صحیح قابل مشاهده و بررسی می‌باشند.
• طراحی، نظارت و اجرای تأسیسات مکانیکی
• طراحی، نظارت و اجرای تأسیسات برقی
• طراحی و اجرای تأسیسات گرمایشی و سرمایشی نوین: چیلر جذبی، انرژی‌ خورشیدی و …
• هوشمند سازی ساختمان
ارائه طرح‌های بهسازی و نوسازی بافت‌های شهری،طراحی فضاهای شهری: منظرسـازی فضاهای سبز شهری و پارکها، جداره‌سـازی معابر و خیابان‌ها، ساماندهی میدان‌ها و میدانچه‌ها، طراحـی محلات و بافت‌های شهری و …، طراحی المان‌های شهری، ورودی‌های شهری، کیوسک‌های مطبوعاتی، ایستگاه‌های چند منظوره اتوبوس، پایانه‌ها و …،تهیه طرح‌های تفکیکی شهر سازی.
نقشه برداری مسیر، نقشه برداری ساختمانی، نقشه برداری مسطحاتی یا پلانیمتری، نقشه برداری توپوگرافی از ملک با وضعیت مسطحاتی و ارتفاعی گذر و املاک مجاور، تعیین بر، تعیین ابعاد و مساحت باقیمانده ملک در سامانه مختصات کشوری، تعیین مختصات طرح هندسی املاک در سیستم مختصات نقشه های هوایی شهری، تهیه مقاطع طولی و عرضی از گذرهای مشرف به ملک، جاده ها و معابر و طراحی خط پروژه مربوطه، پیاده نمودن نقشه اجرایی پروژه ها، طراحی تسطیح یا گودبرداری تا کف پی ساختمان، پیاده کردن نقاط مربوط به محدوده خاکبرداری و محاسبه حجم عملیات خاکبرداری براساس نقشه های اولیه و ثانویه و مشخص کردن رقوم زیر پی و کنترل آنها، نقشه برداری ثبتی یا کاداستر، تهیه نقشه‌های لازم برای تفکیک واحدهای موجود در مجتمع‌های ساختمانی و آپارتمانی،کنترل موقعیت، ابعاد و حدود ملک بر روی زمین،کنترل مبنای ارتفاعی ،ارتفاع و ترازها، شیبهای عرضی و طولی ساختمان، پلان شالوده ها و ارتفاع کف ستونها بر اساس طرح اجرایی و عرض گذر
Translate »