شبیه سازی برخورد بطری حاوی سیال آب به سطح زمین به روش اویلرین-لاگرانژین با آباکوس

۶۰,۰۰۰ تومان

به طور کلی در این فیلم آموزشی با موارد زیر جهت شبیه سازی برخورد بطری حاوی سیال آب به سطح زمین به روش اویلرین-لاگرانژین در نرم افزار آباکوس (Abaqus) آشنا می شوید.

• مدل سازی هندسی بطری، و زمین به صورت Shell و مدل سازی آب به صورت اویلرین
• تعریف ماده آب به کمک معادله حالت (EOS) و ماده بطری به روش الاستیک
• مونتاژ کردن قطعات نسبت به یکدیگر و ایجاد چیدمان مناسب آنها
• تعریف روش حل Dynamic Explicit جهت انجام آنالیز دینامیکی و تنظیمات مربوط به این روش، مشخص کردن خروجی های مورد نظر و اعمال Mass Scale
• تعریف تماس بین بطری، زمین و سیال و مشخص کردن خواص تماسی
• اعمال سرعت اولیه به بطری و سیال آب و تعریف مکان سیال و سطح آزاد آب
• تعیین نوع و ابعاد المان ها و ایجاد شبکه بر روی مدل هندسی
• انجام تنظیمات پرداز موازی و حل مسئله
• تحلیل نتایج خروجی و استخراج داده های مورد نظر از آنالیز اویلرین-لاگرانژین

مدت زمان فیلم آموزشی : 34 دقیقه

مدرس فیلم آموزشی : احمدزاده

زبان فیلم آموزشی : فارسی

ضمیمه فیلم : فایل ورودی نرم افزار آباکوس

شناسه محصول: EF19 دسته:

توضیحات

این فیلم جز دوره پیشرفته آموزش نرم افزار آباکوس (Abaqus) بوده که در آن برخورد یک بطری حاوی سیال آب به سطح زمین و با سرعت اولیه ۳ متر بر ثانیه به روش اویلرین-لاگرانژین و به کمک نرم افزار آباکوس (Abaqus) شبیه سازی گردیده است. بطری به صورت Shell مدل سازی گردیده و تغییر شکل در آن مد نظر قرار گرفته است. این مسئله جز مسائل کوپل سازه و سیال بوده که در آن آب محیط اویلرین و بطری و زمین محیط لاگرانژین آنالیز هستند و به روش حجم سیال مرز بین این دو محیط تفکیک گردیده است. تماس بین قطعات به روش تماسی Penalty و سیال آب به کمک معادله حالت موجود در نرم افزار مدل سازی گردیده است. روش حل Dynamic Explicit برای که یک روش دینامیکی غیر خطی است برای شبیه سازی این مسئله مورد استفاده قرار گرفته است. بطری پس از برخورد به سطح زمین به سمت بالا حرکت کرده و استحکم بطری و همچنین الگوی جریان سیال مورد بررسی قرار گرفته است. اثرات ویسکوزیته جریان لحاظ گردیده و مدل سازی به صورت سه بعدی بوده و بطری در تمام جهات دارای درجه آزادی حرکت است. کلیه مراحل مدل سازی که شامل ایجاد مدل هندسی، تعریف نوع ماده، مونتاژ کردن، تعریف روش حل، اعمال قیود و بارها، نحوه تماس بین قطعات، شبکه بندی، حل مسئله و تحلیل و بررسی نتایج به تفصیل توضیح داده شده است.

نمونه کوتاهی از فیلم آموزشی

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “شبیه سازی برخورد بطری حاوی سیال آب به سطح زمین به روش اویلرین-لاگرانژین با آباکوس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate »